submenu
content

Pracodawcy nie odczuli przywrócenia wieku emerytalnego

25-06-2018

Minister Elżbieta Rafalska wzięła udział 25 czerwca w Forum Wizja Rozwoju w Gdyni.

więcej

Zobowiązanie wobec Polaków

06-06-2018

Debata jest okazją do pokazania polityki społecznej prowadzonej przez obecny rząd - oceniła minister Elżbieta Rafalska podczas dyskusji w Sejmie RP.

więcej

Fundamentalna rola rodziny

13-03-2018

Przyszła konstytucja powinna gwarantować realizację wolności i praw w obszarze polityki społecznej - powiedziała minister Elżbieta Rafalska, podczas konferencji "Wspólnie o Konstytucji, wspólnie o polityce społecznej", która odbyła się dziś w Pałacu Prezydenckim.

więcej

O wyzwaniach demograficznych w Sejmie

30-11-2017

Możemy dzisiaj powiedzieć, że Polska staje się prorodzinną potęgą. Pokazują to europejskie dane, gdzie jesteśmy na czwartym miejscu po Francji, Węgrzech i Austrii, jeżeli chodzi o nakłady na politykę rodzinną" – mówiła Elżbieta Rafalska, minister rodziny podczas konferencji w Sejmie RP pt.  "Sytuacja demograficzna Polski jako wyzwanie dla polityki społecznej i gospodarczej".

więcej

Minister Rafalska na ogłoszeniu Manifestu Przyszłości Pracy

13-07-2017

Podczas dorocznego Letniego Spotkania Lewiatana ogłoszono Manifest Przyszłości Pracy. W spotkaniu wzięła udział Minister  Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska.

więcej

Życzenia z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego

30-05-2017

Z okazji obchodzonego dziś Dnia Rodzicielstwa Zastępczego minister Elżbieta Rafalska złożyła wszystkim osobom tworzącym rodzinną pieczę zastępczą najserdeczniejsze zyczenia i podziękowała za ich zaangażowanie.

więcej

Życzenia z okazji Dnia Matki

26-05-2017

Z okazji obchodzonego dziś Dnia Matki minister Elżbieta Rafalska złożyła wszystkim Mamom najserdeczniejsze zyczenia i podziękowała za ich codzienny trud.

więcej

Na europejskim forum o polskiej polityce rodzinnej

25-05-2017

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska 25 maja 2017 r. wzięła udział w II Budapesztańskim Forum Demograficznym. Przedstawiła tam prezentację, poświęconą polityce rodzinnej w Polsce, w tym w szczególności „Programowi „Rodzina 500+”.

więcej

Spotkania w woj. lubuskim

22-05-2017

Minister Elżbieta Rafalska 22 maja spotkała się z pracownikami Powiatowego Urzędu Pracy w Strzelcach Krajeńskich i wzięła udział w XXXI sesji nadzwyczajnej Rady Miejskiej w Dobiegniewie.

więcej

Polskie argumenty w Brukseli

28-03-2017

Minister Elżbieta Rafalska oraz wiceminister Stanisław Szwed 28 marca br. odbyli szereg spotkań w Brukseli, przedstawiając stanowisko i argumenty polskie w kwestiach unijnych dotyczących zatrudnienia i spraw społecznych. 

więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9  »»»»  36
Zobacz archiwum
Wszystkie     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat
do góry Ostatnia modyfikacja: 17-08-2018
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: