submenu
content

ZUS partnerem Akademii Gorzowskiej

23-12-2016

Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Gorzowie Wlkp. podpisał umowę ramową o współpracy z Akademią im. Jakuba z Paradyża, która jest jedną z największych uczelni publicznych w województwie lubuskim. Udział w wydarzeniu wzięła Elżbieta Rafalska, minister rodziny pracy i polityki społecznej.

 

- Edukacja w zakresie ubezpieczeń społecznych jest niezwykle istotna. Musimy pamiętać, że sytuacja demograficzna w Polsce powoduje, że proces starzenia się społeczeństwa pogłębia się, i wiedzę na temat systemu emerytalnego powinniśmy posiadać jak najwcześniej. Wielu osobom, także studentom, emerytura wydaje się rzeczą odległą,  która ich nie dosięgnie – jest to myślenie bardzo iluzoryczne - podkreślała Elżbieta Rafalska, minister rodziny, pracy i polityki społecznej.   

 

Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wlkp. dołączyła do grona 30 uczelni wyższych w kraju, które współpracują z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Umowę sygnowali swoim podpisem rektor Akademii im. Jakuba z Paradyża Elżbieta Skorupska – Raczyńska oraz Paweł Jaroszek, Członek Zarządu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

 

ZUS będzie promowany przez Akademię podczas realizacji projektów naukowych, badawczych i rozwojowych.

 

Oddział ZUS w Gorzowie Wielkopolskim zrealizuje wykłady, zajęcia, praktyki i staże dla studentów, a także konsultacje dla pracowników Akademii. Kadra naukowa i studenci zyskają również merytoryczne wsparcie przy tworzeniu prac naukowych.

ZUS partnerem Akademii...
do góry Ostatnia modyfikacja: 23-02-2018
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: