submenu
content

mKDR – szybki i prosty wniosek

02-03-2018
  • Posiadacze tradycyjnej (plastikowej) Karty Dużej Rodziny mogą teraz złożyć uproszczony wniosek o aplikację mKDR
  • Wniosek złożysz przez stronę empatia.mrpips.gov.pl
  • Dzięki aplikacji masz dostęp do Karty przez cały czas w swoim telefonie!
 
Rodziny, które posiadają tradycyjną Kartę Dużej Rodziny mogą teraz złożyć prosto i szybko wniosek o aplikację mobilną mKDR. Uproszczony wniosek dostępny jest na platformie empatia.mrpips.gov.pl. Aby go złożyć wystarczy kilka prostych kroków!
 
Po zalogowaniu się na platformie Emp@tia i wybraniu rodzaju wniosku ("Wniosek o Kartę Dużej Rodziny") oraz gminy, do której chcesz wysłać wniosek, zobaczysz dwie opcje do wyboru - pełny tryb składania wniosku o Kartę Dużej Rodziny, który umożliwia złożenie dowolnego wniosku z zakresu Karty Dużej Rodziny oraz uproszczony tryb składania wniosku. Ten drugi przeznaczony dla tych rodzin, które mają już Karty Dużej Rodziny i chcą jedynie mieć ich mobilne, elektroniczne wersje. 
 
Dzięki wprowadzonym zmianom posiadacz tradycyjnej Karty Dużej Rodziny łatwo złoży wniosek o jej wersję. To tylko kilka kroków. Wniosek złożysz wyjątkowo szybko – wystarczy wypełnić kilka rubryk z podstawowymi informacjami. Kreator wypełni część informacji automatycznie – można zaakceptować ten wybór lub zmienić go samodzielnie. Na koniec wystarczy sprawdzić i potwierdzić dane wprowadzone we wniosku, utworzyć dokument i go wysłać.
 
Więcej informacji znajdziesz tutaj.
 
mKDR – szybki i prosty wniosek mKDR – szybki i prosty...
do góry Ostatnia modyfikacja: 18-09-2018
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: