submenu
content

Warto dołączyć do Karty Dużej Rodziny

02-08-2017

Karta Dużej Rodziny to system zniżek i dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ zarówno w instytucjach publicznych, jak i w firmach prywatnych. Jej posiadacze mają możliwość tańszego korzystania z oferty instytucji kultury, ośrodków rekreacyjnych czy księgarni na terenie całego kraju. Posiadanie Karty ułatwia więc dużym rodzinom dostęp do rekreacji oraz obniża koszty codziennego życia.

 

W praktyce Karta Dużej Rodziny zapewnia zniżki przy zakupie jedzenia i kosmetyków, odzieży i obuwia, książek, zabawek oraz paliwa. Obniża także koszty rachunków za usług telekomunikacyjne czy bankowe. Pozwala na tańsze przejazdy pociągami i komunikacją publiczną w wybranych miejscowościach. Karta Dużej Rodziny to ulga dla domowego budżetu rodzin wielodzietnych.

 

- "Karta Dużej Rodziny nie jest przyznawana dlatego, że rodzina wychowująca troje lub więcej dzieci jest biedniejsza niż inne, ale dlatego, że ma większy udział w przygotowaniu następnego pokolenia do życia, że praca opiekuńczo wychowawcza ma istotne znaczenie dla całego społeczeństwa. Rodziny duże sa bardzo różnorodne, są i bogate i biedne, choć na pewno znacznie więcej jest tych niezamożnych. Chodzą do różnych sklepów, a szczególnie do takich, w których mogą zrobić taniej większe zakupy” – mówi Joanna Krupska, prezes Związku Dużych Rodzin „Trzy Plus”. 

 

Do tej pory wydano ponad 1,8 mln Kart dla 391,7 tys. rodzin wielodzietnych. Zniżki oferuje ponad 2,5 tys. firm i instytucji.

 

Do programu dołączyć może każda firma i instytucja niezależnie od wielkości, sektora czy zasięgu działania. Wśród partnerów są zarówno ogólnopolskie sieci, jak i mali lokalni przedsiębiorcy. Zapraszamy każdego, kto chce wspierać duże rodziny.

 

„Chcielibyśmy, żeby z Karty Dużej Rodziny mogły korzystać rodziny o różnym statusie społecznym i wybierać ofertę, która jest dla nich najbardziej opłacalna. Nie wartościujemy przedsiębiorców, którzy przystępują do programu Karta Dużej Rodziny na lepszych lub gorszych. Chcemy, by oferta partnerów programu była różnorodna i jak najbardziej atrakcyjna dla dużych rodzin. Liczymy na to, że kolejne duże, polskie i zagraniczne marki będą przystępowały do Programu Karty z obopólną korzyścią. ” – dodaje prezes Krupska. 

 
Jakie są korzyści dla firm i instytucji z włączenia się do programu? To przede wszystkim współtworzenie pierwszego ogólnopolskiego programu skierowanego do dużych rodzin, zwiększenie rozpoznawalności i zainteresowania ofertą firmy oraz realizacja polityki społecznej odpowiedzialności biznesu.

 

Dla dużych rodzin każda dodatkowa zniżka to ulga i większa radość. Wspierajmy rodziny wielodzietne – to się opłaca! 

do góry Ostatnia modyfikacja: 19-10-2018
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: