submenu
content

Karta Dużej Rodziny: włącz się!

02-07-2014
 
Zostań partnerem ogólnopolskiego programu Karta Dużej Rodziny. Do współpracy zapraszamy firmy i instytucje niezależnie od sektora, czy wielkości. Warunkiem udziału jest zapewnienie zniżek lub dodatkowych uprawnień dla rodzin 3+ posiadających Kartę Dużej Rodziny.
 
- Już teraz wpłynęło ponad 42 tys. wniosków o wydanie Karty. Najwięcej na Śląsku, Mazowszu i Pomorzu. Liczymy na to, że do końca tego roku wydamy ich ponad milion - powiedział minister pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz. 
 

Wnioski o przyznanie Karty Dużej Rodziny można składać od 16 czerwca. Jak wynika z najnowszych danych Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej najwięcej kart zamówiono w województwie śląskim (5.785), mazowieckim (4.845) oraz  pomorskim (4.657). W liczbie zamówionych kart przodują: Wrocław (846), Gdańsk (618), Kielce (508), Gdynia (464), Białystok (432) i Olsztyn (421).

 

Udział w programie to szereg korzyści dla firm i instytucji. Partnerzy Programu, oprócz prestiżu, zyskują grupę lojalnych klientów. Karta Dużej Rodziny to także ważny element prowadzenia biznesu odpowiedzialnego społecznie. 
 
Honorowanie Karty Dużej Rodziny podnosi prestiż, ale także może wpłynąć na zwiększenie zysków. Liczymy na duże zainteresowanie firm prowadzących działania odpowiedzialne społecznie, ale także lokalnych przedsiębiorców – dodał minister Kosiniak-Kamysz.
 
Karta Dużej Rodziny to realna pomoc dla rodzin, które mogą korzystać z przygotowanych specjalnie dla nich zniżek i ulg. Ideą Karty jest ułatwienie rodzinom 3+ dostępu do kultury, aktywnego spędzania czasu oraz obniżenie kosztów codziennego życia.
 
Jak dołączyć do programu? Pobierz formularz dla firm. Wypełnij go, wyślij i podpisz umowę. Dołączenie do Programu jest bezpłatne.
 
Partnerzy mogą posługiwać się logo „Tu honorujemy Kartę Dużej Rodziny” w materiałach informacyjnych i promocyjnych. Lista firm, które włączyły się do Programu jest dostępna na stronie rodzina.gov.pl.
 
Więcej informacji w znajdziesz w załączonym informatorze.

Pliki do pobrania

wzor_umowy_dla_firmy_karta_duzej_rodziny.doc
Wzór umowy  (52.5 KB)
do góry Ostatnia modyfikacja: 18-01-2018
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: