submenu
content

Wsparcie dla poszkodowanych musi być szybkie i wszechstronne

18-08-2017

- Konieczne jest udzielenie wszystkim poszkodowanym przez nawałnice kompletnej i szybkiej pomocy i wsparcia – mówiła minister Elżbieta Rafalska. – Rodziny, które nierzadko utraciły cały dobytek, nie powinny pozostać osamotnione.

więcej

Uwaga oszuści!

18-08-2017

Minister Elżbieta Rafalska ostrzega przed oszustami podającymi się za pracowników Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Informujemy, że Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej nie ma nic wspólnego z osobami, które zgłaszają się ostatnio telefonicznie do ośrodków pomocy społecznej  i wzywają do rzekomo obligatoryjnego udziału w płatnych szkoleniach. Nie podają przy tym kontaktu do siebie. To próba wyłudzenia pieniędzy.

więcej

Zasady ubiegania się o pomoc dla osób poszkodowanych w wyniku nawałnic

16-08-2017

Pomoc przeznaczona jest dla rodzin i osób samotnie gospodarujących, które poniosły straty w gospodarstwach domowych (budynkach mieszkalnych, podstawowym wyposażeniu gospodarstw domowych) i znalazły się w szczególnie trudnej sytuacji życiowej..

więcej

Pismo do władz gmin w sprawie pomocy po nawałnicach

16-08-2017

Minister Elżbieta Rafalska zwróciła się do władz gmin o zobligowanie podległych służb pomocy społecznej do pilnych działań w zakresie pomocy osobom, które ucierpiały na skutek tragicznych nawałnic.

więcej

Wyniki konkursu

03-08-2017

Rozstrzygnięto dodatkowy otwarty konkurs ofert w ramach „Programu wspierającego rozwiązywanie problemu bezdomności” - edycja 2017.

więcej

Ostrzeżenie – jak odróżnić pracownika socjalnego z ośrodka pomocy społecznej od oszusta

26-07-2017

Sprawdź na co warto zwrócić uwagę i jak rozpoznać oszusta. 

więcej

Podziękowania za realizację Pomocy Żywnościowej

21-07-2017

Zakończył się kolejny etap wdrażania Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa. Minister Elżbieta Rafalska wystosowała z tej okazji list z podziękowaniami do wszystkich, zaangażowanych jego realizację. 

więcej

Paczka większa i droższa

13-07-2017

- Kiedy obejmowałam swój urząd w Programie Operacyjnym Pomoc Żywnościowa uczestniczyło 62 proc. gmin. Dziś jest ich już 90 proc. – powiedziała minister Elżbieta Rafalska, podsumowując zakończony właśnie Podprogram 2016 .
 

więcej

Konkurs o nagrodę im. Profesor Elżbiety Tarkowskiej

30-06-2017

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej zaprasza autorów, instytucje naukowe, towarzystwa naukowe oraz wydawców lub stowarzyszenia zrzeszające dziennikarzy do udziału w Konkursie o nagrodę im. Profesor Elżbiety Tarkowskiej – Edycja 1.

więcej

Powoływanie członków Centralnej Komisji Egzaminacyjnej

29-06-2017

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej informuje, że rozpoczyna procedurę powoływania członków Centralnej Komisji Egzaminacyjnej ds. stopni specjalizacji zawodowej pracowników socjalnych do nowej kadencji Komisji.

więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9  »»»»  53
Zobacz archiwum
Wszystkie     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat
do góry Ostatnia modyfikacja: 18-08-2017
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: