submenu
content

Aktualnosci z kategorii:

Konkurs PFRON "Samodzielni i skuteczni"

11-10-2017

12 października rusza nowy konkurs Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych „Samodzielni i skuteczni”. Środki na ten cel to 90 mln zł.

więcej

Otwarcie Środowiskowego Domu Samopomocy w Golubiu-Dobrzyniu

10-10-2017

10 października odbyło się uroczyste otwarcie Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Golubiu-Dobrzyniu. Udział w nim wzięła wiceminister Elżbieta Bojanowska.

więcej

Seniorzy zainaugurowali rok akademicki

07-10-2017

Elżbieta Rafalska, minister rodziny pracy i polityki społecznej wzięła dziś udział w inauguracji roku akademickiego Szczecińskiego Humanistycznego Uniwersytetu Seniora.

więcej

Sztab kryzysowy w Zielonej Górze

06-10-2017

W Zielonej Górze rozpoczęło w piątek po południu posiedzenie sztabu antykryzysowego z udziałem premier Beaty Szydło, minister Elżbiety Rafalskiej oraz ministra Mariusza Błaszczaka. Województwo lubuskie jest jednym z tych, które najbardziej ucierpiały wskutek wichur, które w nocy przeszły nad Polską.

 

więcej

Minister Rafalska odwiedziła zielonogórski ZUS

06-10-2017

6 października br. minister Elżbieta Rafalska złożyła wizytę w Oddziale ZUS w Zielonej Górze. Była to okazja do rozmowy o bieżącej pracy oddziału oraz planowanych działaniach. 

więcej

Pomoc dla poszkodowanych przez wichurę

06-10-2017

O jaką pomoc mogą ubiegać się osoby poszkodowane przez Orkan "Ksawery", jakie są zasady ubiegania się o pomoc, jakie wsparcie oferuje Zakład Ubezpieczeń Społecznych oraz Ochotnicze Hufce Pracy? 

więcej

Lubuskie po orkanie Ksawery

06-10-2017

Minister Elżbieta Rafalska weźmie udział w odbywającym się w Zielonej Górze spotkaniu Premier Beaty Szydło ze służbami, usuwającymi skutki orkanu Ksawery.

więcej

Nie będzie żadnych rewolucyjnych zmian w Kodeksie pracy

06-10-2017

Zapewniam, że ani Komisja Kodyfikacyjna, ani kierowany przeze mnie resort, nie ma najmniejszego zamiaru określać sposobu wykorzystywania urlopu wypoczynkowego przez pracowników, w tym ograniczać możliwości aktywnego spędzania przez nich czasu wolnego - podkreśliła minister Elżbieta Rafalska.

więcej

Seniorzy z całej Polski w BUW

05-10-2017

W siedzibie Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego odbyło się II Spotkanie Seniora w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Osób Starszych. W spotkaniu udział wzięła minister Elżbieta Rafalska, wiceminister Elżbieta Bojanowska oraz uczestnicy zajęć domów i klubów „Senior+”.

więcej

Senior plus aktywność

05-10-2017

Wraz z wydłużaniem się przeciętnego dalszego trwania życia oraz rosnącego, ale wciąż niskiego poziomu dzietności w polskich społeczeństwie przybywa osób starszych. Informacji o tym, jak wygląda i może wyglądać jesień życia w Polsce, dostarczają wyniki badań CBOS, a także wypowiedzi samych seniorów oraz pracowników placówek „Senior+”.

 

więcej
1  ««««  4  5  6  7  8  9  10  11  12  »»»»  365
 
do góry Ostatnia modyfikacja: 20-11-2017
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: