submenu
content

Aktualnosci z kategorii:

Miliard z Programu Rodzina 500+

26-05-2018

26 maja w Opolu odbyła się konferencja „Miliard z Programu Rodzina 500+ w województwie opolskim”. Udział w nim wzięła wiceminister Elżbieta Bojanowska.

więcej

Życzenia z okazji Dnia Matki

26-05-2018

Dużo zdrowia i pomyślności na co dzień, a także jak najmniej trosk i jak najwięcej przejawów miłości ze strony dzieci życzy w Dzień Matki minister rodziny Elżbieta Rafalska.

więcej

Wizyta w Łomży

23-05-2018

Minister Elżbieta Rafalska i wiceminister Elżbieta Bojanowska wzięły udział w spotkaniu z podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy w Łomży w woj. podlaskim. Odwiedziły także Dzienny Dom Senior+.

więcej

Wsparcie finansowe osób niepełnosprawnych

23-05-2018

Osoba niepełnosprawna od urodzenia lub której niepełnosprawność powstała w dzieciństwie - takie osoby protestują w Sejmie RP - wraz z opiekunem (bez względu na ich sytuację materialną, nie obowiązuje tu kryterium dochodowe) otrzymują miesięcznie kwotę co najmniej 3 tys. zł wsparcia.

więcej

Skuteczniejsza egzekucja alimentów

22-05-2018

Podniesienie kryterium dochodowego przy przyznawaniu świadczeń z funduszu alimentacyjnego, aktywizacja zawodowa dłużników alimentacyjnych, większa odpowiedzialność pracodawców – to niektóre ze zmian w ramach pakietu alimentacyjnego. Projekt przedstawili dziś minister Elżbieta Rafalska i wiceminister Bartosz Marczuk.

więcej

Otwarcie ŚDS w Krzyszczynce

21-05-2018

Minister Elżbieta Rafalska wzięła udział w uroczystym otwarciu Środowiskowego Domu Samopomocy w Krzyszczynce w województwie lubuskim. Była także gościem konferencji „Partnerstwo w kształceniu zawodowym”, która miała miejsce w Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim.

 

więcej

Biała sobota dla lekarzy

18-05-2018

Jeżeli jeszcze pośród lekarzy istnieją nieprzekonani do e-zwolnień, to Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza na pierwszą „Białą sobotę dla lekarzy”, która odbędzie się we wszystkich placówkach ZUS w kraju, już 19 maja.

więcej

O polskich pracownikach w Holandii

17-05-2018

Sytuacja polskich pracowników w Holandii to główny temat spotkania odbywającego się 17 maja w Hadze. Z ministrem spraw społecznych i zatrudnienia Wouterem Koolmeesem spotkali się minister Elżbieta Rafalska i wiceminister Stanisław Szwed.

więcej

Bliżej funduszy europejskich w województwie opolskim

17-05-2018

W Opolu, 17 maja 2018 r. odbyło się kolejne spotkanie regionalne w ramach cyklu „Bliżej Funduszy Europejskich”, poświęcone projektom Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) realizowanym na terenie województwa opolskiego, w zakresie działań nadzorowanych przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej (MRPiPS).

 

więcej

Dodatkowy konkurs „Pokonać bezdomność. Program pomocy osobom bezdomnym”

17-05-2018

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłasza dodatkowy otwarty konkurs ofert w ramach programu Pokonać bezdomność. Program pomocy osobom bezdomnym i zaprasza podmioty uprawnione do składania wniosków na wsparcie finansowe projektów z zakresu pomocy społecznej skierowanej do osób bezdomnych i zagrożonych bezdomnością.

 

więcej
1  ««««  1  2  3  4  5  6  7  8  9  »»»»  399
 
do góry Ostatnia modyfikacja: 18-06-2018
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: