submenu
content

Życzenia dla rodzin

15-05-2017

Szanowni Państwo,

 

trudno wyobrazić nam sobie życie bez naszych bliskich: babć i dziadków, rodziców, dzieci – bez naszej rodziny. Tylko prawidłowo funkcjonująca rodzina daje nam siłę, opiekę i wsparcie. Wszystko co najlepsze: miłość i zrozumienie, bezpieczeństwo i spokój znajdziemy właśnie tu, pod troskliwym okiem naszych rodziców, pod dachem rodzinnego domu.

 

Ojciec Święty Jan Paweł II zauważył, że silna rodzina staje się siłą narodu. Dziś szczególnie potrzebujemy tej siły. Dlatego w dalszym ciągu będziemy pracować nad nowymi rozwiązaniami, ułatwiającymi życie rodzinne i zawodowe. Chcemy objąć nimi starszych
i młodszych. Przyszłych rodziców, rodziców – opiekunów, rodziców – pracowników i emerytów. Zapewniam więc, że rodzina nadal będzie znajdowała się w centrum zainteresowania obecnego rządu.

 

Dziś, z okazji Międzynarodowego Dnia Rodzin, składam wszystkim pokoleniom polskich rodzin – dzieciom, rodzicom i dziadkom – najserdeczniejsze życzenia. Życzę wszystkim ogromu miłości, która jest źródłem oraz ogniwem łączącym nas z bliskimi. Proszę także przyjąć życzenia zdrowia, spokoju i wszelkiej pomyślności. Niech każdy dzień będzie wolny od trosk i upływa w cieple domowego ogniska wśród życzliwych i oddanych osób.

 

     Z poważaniem,

Elżbieta Rafalska

Życzenia dla rodzin Życzenia dla rodzin Życzenia dla rodzin Życzenia dla rodzin
do góry Ostatnia modyfikacja: 17-01-2018
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: