submenu
content

Podziękowania dla Prezydenta Leszna

28-07-2017

Serdecznie dziękując za miłe przyjęcie jakiego doświadczyłam w trakcie pobytu w Lesznie, chciałabym pogratulować zaangażowania z jakim samorząd miasta Leszna realizuje zadania z zakresu polityki rodzinnej, wykazując przy tym troskę o dobro dzieci z Państwa terenu.

więcej

Pierwsi w działaniu

28-06-2017

Minister Elżbieta Rafalska i wiceminister Stanisław Szwed wręczyli dziś honorowe odznaki „Primus in Agendo” ("Pierwszy w działaniu"), przyznawane za szczególne działania lub zasługi na rzecz rynku pracy, polityki społecznej albo rodziny.

więcej

Cyfryzacja ułatwia życie

08-06-2017

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej otrzymało nagrodę w Konkursie Kongresu Gospodarki Elektronicznej w kategorii Partner Roku 2016

więcej

„Polak mały” na pikniku

05-06-2017

Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko ministerstwa rodziny na pikniku z okazji Dnia Dziecka, zorganizowanym w ogrodach Kancelarii Premiera.

więcej

Konsultacje polsko-słowackie

01-06-2017

Minister Elżbieta Rafalska oraz wiceminister Stanisław Szwed 31 maja br. wzięli udział w międzyrządowych konsultacjach polsko-słowackich. 

więcej

Życzenia dla rodzin

15-05-2017

Trudno wyobrazić nam sobie życie bez naszych bliskich: babć i dziadków, rodziców, dzieci – bez naszej rodziny. Tylko prawidłowo funkcjonująca rodzina daje nam siłę, opiekę i wsparcie. Wszystko co najlepsze: miłość i zrozumienie, bezpieczeństwo i spokój znajdziemy właśnie tu, pod troskliwym okiem naszych rodziców, pod dachem rodzinnego domu.

więcej

Jak pracuje MRPiPS w „długie weekendy”

21-04-2017

Ważne dla interesantów, którzy chcieliby załatwić sprawę w MRPiPS podczas tzw. „długich weekendów” w tym roku!

więcej

Współpraca na rzecz osób z niepełnosprawnościami

29-03-2017

MRPiPS, Pełnomocnik Rządu do spraw Osób Niepełnosprawnych i PFRON podpisali porozumienie z Pocztą Polską, zakładające podnoszenie jakości usług świadczonych dla klientów będących osobami niepełnosprawnymi oraz podjęcie działań zmierzających do zwiększenia zatrudnienia osób niepełnosprawnych.

więcej

Informacja o postępowaniu karnym w sprawie usiłowania wyłudzeń opłat rejestrowych

24-03-2017

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej informuje, że postępowanie przygotowawcze w sprawie usiłowania wyłudzenia tzw. „opłaty rejestracyjnej za wpis w rejestrze” aktualnie prowadzone jest przez Prokuraturę Regionalną w Warszawie pod sygn. RP I Ds 80.2016.

więcej

Spotkanie z wiceministrem Chin

20-03-2017

Sekretarz stanu  Stanisław Szwed, spotkał się z Hu Kemingiem, wiceministrem Biura ds. Legislacyjnych Rady Państwowej Chin. Biuro to jest jedną z wiodących instytucji w zakresie współtworzenia prawa w Chinach.

więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9  »»»»  14
Zobacz archiwum
Wszystkie     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat
do góry Ostatnia modyfikacja: 18-08-2017
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: