submenu
content

Silny głos resortu na Forum w Krynicy

08-09-2017

Wyzwania stojące przed polityką społeczną, rola samorządów w jej realizacji, sytuacja na rynku pracy, kapitał społeczny jako fundament rozwoju czy polityka senioralna – to tylko niektóre z omawianych podczas XXVII Forum Ekonomicznego zagadnień, o których wraz z innymi gośćmi wydarzenia dyskutowali minister Elżbieta Rafalska i wiceministrowie resortu rodziny, pracy i polityki społecznej.

więcej

Minister Rafalska spotkała się z lubuskimi pracodawcami

08-09-2017

Minister Elżbieta Rafalska spotkała się 8 września w Mironicach z przedstawicielami pracodawców z województwa lubuskiego. Spotkanie zorganizowała Lubuska Organizacja Pracodawców, a głównym tematem była sytuacja na polskim rynku pracy.

 

więcej

Rodzina wyzwaniem samorządów

06-09-2017

Minister Rodziny Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska  otworzyła podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy panel dyskusyjny „Czego potrzeba samorządom – wizjonerów czy urzędników”. 

 

więcej

W Krynicy o polityce społecznej

05-09-2017

Minister Rodziny Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska  wzięła udział  w międzynarodowym panelu dyskusyjnym poświęconym koordynacji polityki społecznej. Spotkanie odbyło się w ramach trwającego obecnie Forum Ekonomicznego w Krynicy.

więcej

XXVII Forum Ekonomiczne

03-09-2017

XXVII edycja Forum Ekonomicznego odbędzie się w dniach 5 – 7 września 2017 r. pod hasłem „Projekt Europa – jaki przepis na następne dekady?”.  W wydarzeniu udział wezmą przedstawiciele Kierownictwa Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

więcej

Oddajemy hołd naszym Bohaterom

01-09-2017

W 78. rocznicę wybuchu II wojny światowej hołd Bohaterom na Westerplatte, wraz z Premier RP Beatą Szydło, oddali minister Elżbieta Rafalska, wiceminister Stanisław Szwed i członkowie Rady Ministrów.

więcej

Podziękowania dla Prezydenta Leszna

28-07-2017

Serdecznie dziękując za miłe przyjęcie jakiego doświadczyłam w trakcie pobytu w Lesznie, chciałabym pogratulować zaangażowania z jakim samorząd miasta Leszna realizuje zadania z zakresu polityki rodzinnej, wykazując przy tym troskę o dobro dzieci z Państwa terenu.

więcej

Pierwsi w działaniu

28-06-2017

Minister Elżbieta Rafalska i wiceminister Stanisław Szwed wręczyli dziś honorowe odznaki „Primus in Agendo” ("Pierwszy w działaniu"), przyznawane za szczególne działania lub zasługi na rzecz rynku pracy, polityki społecznej albo rodziny.

więcej

Cyfryzacja ułatwia życie

08-06-2017

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej otrzymało nagrodę w Konkursie Kongresu Gospodarki Elektronicznej w kategorii Partner Roku 2016

więcej

„Polak mały” na pikniku

05-06-2017

Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko ministerstwa rodziny na pikniku z okazji Dnia Dziecka, zorganizowanym w ogrodach Kancelarii Premiera.

więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9  »»»»  14
Zobacz archiwum
Wszystkie     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat
do góry Ostatnia modyfikacja: 19-09-2017
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: