submenu
content

Święto dzieci w ogrodach Kancelarii Premiera

04-06-2018

Za nami kolejny piknik zorganizowany z okazji Dnia Dziecka w ogrodach Kancelarii Premiera. Tegoroczna edycja odbywała się pod hasłem „Kto Ty jesteś? Polak mały!”. Na naszym stoisku na dzieciaki czekała moc atrakcji.

 

Warsztaty lepienia z gliny, dekorowanie ciastek, malowanie buzi, robienie przypinek, czerpanie papieru i ogromny dmuchaniec – to niektóre z  atrakcji jakie czekały na najmłodszych na stoisku Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

 

Dzieci mogły wziąć udział w konkursach, w których nagrodami były prezenty-niespodzianki. Stoisko MRPiPS odwiedził premier Mateusz Morawiecki, który wspólnie z dziećmi malował napisy na koszulkach i dekorował ciastka. Wśród gości był także wiceminister Bartosz Marczuk z rodziną.

 

W przygotowaniu atrakcji dla dzieci pomogli nam: Ochotnicze Hufce Pracy, Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych, Grupa PZU, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Muzeum Dobranocek ze zbiorów Wojciecha Jamy w Rzeszowie oraz Centrum Bajki w Pacanowie. 

 

Jakie atrakcje podobały się najbardziej dzieciom i rodzicom?

 

"Moim synom najbardziej podoba się ciuchcia ze skrzynek, robienie przypinek i malowanie koszulek" - powiedział Michał, tata Zbyszka i Stasia.

 

"Najbardziej podoba nam się strefa dla maluchów, gdzie najmłodsi mogą się bezpiecznie bawić" - powiedziała pani Beata, która odwiedziła nasze stoisko podczas z córeczką Urszulą.

 

„Moje córki są najbardziej zadowolone z plecenia warkoczyków” – powiedziała Aneta, mama Zuzi i Nikoli.

 

Zdjęcia z wydarzenia. 

Święto dzieci w ogrodach Kancelarii Premiera Święto dzieci w ogrodach...
do góry Ostatnia modyfikacja: 21-09-2018
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: