submenu
content

Spotkania w MRPiPS

19-04-2017
Minister Elżbieta Rafalska spotkała sie dzisiaj z Marzenną Adamczyk, Ambasadorem Nadzwyczajnym i Pełnomocnym RP w Królestwie Hiszpanii i Księstwie Andory oraz Nikolozem, Nikolozishvilim, Ambasadorem Gruzji w Polsce.
 
Spotkanie z Ambasador Marzenną Adamczyk poświęcone było możliwości rozwoju współpracy polsko-hiszpańskiej w zakresie zatrudnienia i spraw społecznych, w tym w szczególności  wymianie doświadczeń w zakresie polityki rynku pracy i polityki rodzinnej oraz prezentacji programu 500+. Pani Ambasador wskazywała także na podtrzymywanie kontaktów z Polakami mieszkającymi w Hiszpanii, umożliwienie polskim dzieciom nauki języka polskiego, tak, aby w przyszłości – jeśli by tego chciały - ułatwić im powrót do Polski. Rozmowy dotyczyły także nagrody „Walczący o rodzinę” przyznanej Pani Minister E. Rafalskiej przez katalońskie stowarzyszenie Platforma dla Rodziny Katalonia-ONU.
 
Spotkanie z  Ambasadorem Gruzji Panem Nikolazem Nikolozishvilim poświęcone było rozwojowi współpracy polsko-gruzińskiej, możliwości wymiany doświadczeń i dobrych praktyk, w tym w zakresie działań na rynku pracy oraz w zakresie polityki rodzinnej. Rozmowa dotyczyła także bieżącej sytuacji  społeczno – gospodarczej w Gruzji  oraz współpracy z Ministerstwem Pracy, Zdrowia i Spraw Społecznych Gruzji. 
 
Spotkanie z Ambsadorem Gruzji... Spotkanie z Ambsadorem Gruzji... Spotkanie z Ambsadorem Gruzji... Spotkanie z Ambasadorem... Spotkanie z Ambasadorem...
do góry Ostatnia modyfikacja: 20-10-2017
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: