submenu
content

Rząd i Episkopat o polityce rodzinnej

01-02-2017

Polityka prorodzinna realizowania przez Rząd RP i Kościół katolicki była jednym z głównych zagadnień, omawianych podczas posiedzenia Komisji Wspólnej Przedstawicieli Rządu RP i Konferencji Episkopatu Polski. Wzięła w nim udział minister Elżbieta Rafalska. Spotkanie odbyło się 1 lutego br.

 

- Łączy nas to, że patrzymy na rodzinę jako najwyższą społecznie wartość – powiedziała minister Rafalska. – Wspieranie rodzin, poczynając od najmłodszych ich członków, przez ułatwianie rodzicom godzenia pracy z wychowywaniem dzieci, aż po politykę senioralną, to najważniejsze zadania mojego resortu.

 

Polityka prorodzinna stanowi priorytet w działaniach zarówno państwowych, jak i kościelnych. Uczestnicy posiedzenia dyskutowali na temat skutecznej jej realizacji. 

Rząd i Episkopat o polityce rodzinnej/Fot.MSWiA Rząd i Episkopat o polityce... Rząd i Episkopat o polityce rodzinnej/Fot.MSWiA Rząd i Episkopat o polityce... Rząd i Episkopat o polityce rodzinnej/Fot.MSWiA Rząd i Episkopat o polityce... Rząd i Episkopat o polityce rodzinnej/Fot.MSWiA Rząd i Episkopat o polityce...
do góry Ostatnia modyfikacja: 18-01-2018
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: