submenu
content

„Zwiedzaj i Pracuj” – Australia zaprasza młodych

28-03-2014

W trakcie wizyty w Polsce Julii Bishop, Ministra Spraw Zagranicznych Związku Australijskiego, 28 marca zostało podpisane Porozumienie między Rządem Rzeczypospolitej Polskiej a Rządem Związku Australijskiego w sprawie wydawania wiz uczestnikom Programu „Zwiedzaj i Pracuj”.

 

Porozumienie wejdzie w życie po zakończeniu procedury zatwierdzenia i publikacji w Monitorze Polskim po stronie polskiej i zakończeniu odpowiednich procedur w tym zakresie po stronie australijskiej.

 

Zawarcie Porozumienia umożliwi młodym obywatelom RP, w wieku od 18 do 30 lat, spełniającym warunki ubiegania się o udział w Programie, wyjazd do Australii na okres do jednego roku. Pozwoli on na połączenie pobytu wypoczynkowego z poznawaniem kultury, stylu życia mieszkańców Australii i pogłębieniem znajomości języka angielskiego, wraz z możliwością podjęcia pracy zarobkowej, mającej charakter dodatkowy w stosunku do głównego - turystycznego i kulturoznawczego celu pobytu.

 

Informacje o możliwości składania wniosków o udział w Programie „Zwiedzaj i Pracuj” znajdą Państwo na stronie internetowej Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, po wejściu w życie Porozumienia.

do góry Ostatnia modyfikacja: 18-01-2018
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: