submenu
content

II etap programu „Za życiem” coraz bliżej

09-01-2018

Coraz bliżej realizacji II etapu programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem”. A wszystko za sprawą przyjętego przez Radę Ministrów projektu ustawy o zmianie ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz niektórych innych ustaw, przedstawionego przez minister Elżbietę Rafalską.

więcej

Minister Rafalska: 2017 rok to dobry czas dla rodzin

28-12-2017

Kolejny rok funkcjonowania programu „Rodzina 500 plus”, zmniejszenie skali ubóstwa, rekordowo niskie bezrobocie, przywrócenie wieku emerytalnego, zwiększenie dostępności żłobków, realizacja pierwszego etapu programu „Za życiem” czy rozwój Karty Dużej Rodziny to najważniejsze osiągnięcia Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej – mówi minister Elżbieta Rafalska.

 

więcej

Nowy rok w polityce rodzinnej i społecznej

27-12-2017

Jakie zmiany czekają nas w 2018 roku? To m.in. rozwój miejsc opieki nad najmłodszymi, inwestycja w aktywność i wsparcie seniorów oraz kolejne kroki programu „Za życiem”.

więcej

Dla rodzin, dla seniorów, dla pracy – czas podsumowań

20-12-2017

Koniec roku to czas podsumowań. Działania podejmowane przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej wyraźnie przyczyniły się w mijającym roku do poprawy sytuacji i warunków życia polskich rodzin, seniorów i pracowników. 

więcej

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

18-12-2017

Boże Narodzenie to bardzo szczególny czas dla polskich rodzin. Obchody tego jednego z najważniejszych świąt chrześcijańskich mocno wrosły w polską historię i tradycję. Boże Narodzenie to czas, w którym polskie rodziny jednoczą się przy wigilijnym stole. Przełamywany podczas wieczerzy opłatek jest znakiem wspólnoty, przebaczenia, wzajemnego oddania i życzliwości.

więcej

Minister Rafalska wręczyła prezenty małym pacjentom

13-12-2017

13 grudnia minister Elżbieta Rafalska uczestniczyła w akcji „Mikołaj pamięta” w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie. Organizatorami wydarzenia był Wojskowy Instytut Medyczny i Fundacja The Institute of Strategy and Development. Celem akcji jest wspieranie dzieci z Oddziału Pediatrii Wojskowego Instytutu Medycznego.

więcej

Otwarty nabór partnerów

08-12-2017

Otwarty nabór partneróww celu wspólnej realizacji projektu w ramach Działania 2.6 Wysoka jakość polityki na rzecz włączenia społecznego i zawodowego osób niepełnosprawnych Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020

 

więcej

Rodzinne Mikołajki w Ministerstwie Rodziny

06-12-2017

Spotkanie z Mikołajem, świetna zabawa, warsztaty, śpiewanie piosenek, konkursy i upominki – te i inne atrakcje czekały na dzieci podczas imprezy „Rodzinne Mikołajki w Ministerstwie Rodziny”, która odbyło się dziś w siedzibie Ministerstwa Rodziny.  

 

więcej

Węgierskie odznaczenie dla minister Elżbiety Rafalskiej

04-12-2017

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska odebrała dziś Krzyż Średni Orderu Węgierskiego. Odznaczenie zostało nadane przez prezydenta Węgier Janosa Adera.

więcej

„Plac Zabaw Władysława Świętego” otwarty

04-12-2017

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska oraz sekretarz stanu ds. rodziny i młodzieży w Ministerstwie Zasobów Ludzkich Węgier Katalin Novak wspólnie otworzyły „Plac Zabaw Władysława Świętego”, zaprojektowany i stworzony z okazji Roku Kultury Węgierskiej w Polsce.

więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9  »»»»  41
Zobacz archiwum
Wszystkie     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat
do góry Ostatnia modyfikacja: 18-01-2018
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: