submenu
content

Spotkanie Sekretarzy Generalnych Rad Społeczno-Gospodarczych Unii Europejskiej.

30-04-2013

Ze strony polskiej w spotkaniu uczestniczył  Jacek Męcina – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej.

więcej

Posiedzenie Trójstronnej Komisji ds. Społeczno-Gospodarczych

25-04-2013

Posiedzenie Trójstronnej Komisji ds. Społeczno-Gospodarczych z udziałem Prezesa Rady Ministrów Donalda Tuska.

więcej

Komisja Trójstronna nie porozumiała się w sprawie ustawy antykryzysowej

22-03-2013

Trójstronnej Komisji obradującej 21 marca 2013 r. nie udało się podjąć uchwały rekomendującej przyjęcie systemowej ustawy o szczególnych rozwiązaniach na rzecz ochrony miejsc pracy (…).

więcej

Spotkanie przedstawicieli rządu z Międzyzwiązkowym Komitetem Protestacyjno-Strajkowym

14-03-2013

Wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński oraz minister pracy i polityki społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz rozmawiali ze Śląskim Komitetem Protestacyjno-Strajkowym.

więcej

Posiedzenie Zespołu problemowego Trójstronnej Komisji ds. Współpracy z Międzynarodową Organizacją Pracy.

07-03-2013

Podczas spotkania omówiono kwestie związane z udziałem polskiej delegacji trójstronnej w IX Europejskim Spotkaniu Regionalnym, organizowanym przez Międzynarodowe Biuro Pracy w  Oslo w dniach 8 – 11 kwietnia br.

więcej

Spotkanie z psychologami

04-03-2013

Spotkanie przedstawicieli MPiPS z reprezentantami psychologów oraz środowiska akademickiego odbyło się 1 marca 2013 r. Celem rozmów było uzgodnienie zakresu przedmiotowego projektu ustawy o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów.

więcej

Trójstronna Komisja dyskutowała o ochronie zdrowia

28-02-2013

Posiedzenie Trójstronnej Komisji ds. Społeczno-Gospodarczych, które odbyło się 27 lutego 2013 r., zostało poświęcone tematyce związanej z ochroną zdrowia.

więcej

Posiedzenie Trójstronnej Komisji poświęcone ustawie antykryzysowej

14-02-2013

Kolejne posiedzenie Prezydium Trójstronnej Komisji do Spraw Społeczno-Gospodarczych zostało poświęcone Projektowi ustawy o szczególnych rozwiązaniach na rzecz ochrony miejsc pracy, związanych z łagodzeniem skutków spowolnienia gospodarczego lub kryzysu ekonomicznego dla pracowników i przedsiębiorców.

więcej

Posiedzenie wspólne ZP TK: ds. polityki gospodarczej i i rynku pracy oraz ds. prawa pracy i układów zbiorowych.

01-02-2013

Połączone zespoły problemowe TK: ds. polityki gospodarczej i rynku pracy oraz ds. prawa pracy i układów zbiorowych rozpatrzyły na wspólnym posiedzeniu projekt Ustawy o szczególnych rozwiązaniach na rzecz ochrony miejsc pracy, związanych z łagodzeniem skutków spowolnienia gospodarczego lub kryzysu ekonomicznego dla pracowników i przedsiębiorców.

więcej

Rozmowy związkowców z delegacją rządową

31-01-2013

Wicepremier Janusz  Piechociński i minister pracy Władysław Kosiniak-Kamysz spotkali się w Katowicach 30 stycznia 2013 r. z Międzyzwiązkowym Komitetem Protestacyjno Strajkowym, przygotowującym na przełom lutego i marca ostrzegawczy strajk generalny na Śląsku.

więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9  »»»»  12
Zobacz archiwum
Wszystkie     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat
do góry Ostatnia modyfikacja: 25-05-2018
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: