submenu
content

Bliżej Funduszy Europejskich w Kielcach

31-01-2018

31 stycznia 2018 r., w Kielcach, odbyło się kolejne spotkanie regionalne w ramach cyklu „Bliżej Funduszy Europejskich” poświęcone projektom Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (PO WER) realizowanym na terenie województwa świętokrzyskiego. Program PO WER nadzorowany jest przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

 

Zależy nam także na rozwoju sieci miejsc opieki nad dziećmi do lat 3 ze środków w ramach funduszy europejskich – mówił otwierając konferencję Krzysztof Michalkiewicz, Sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej i Pełnomocnik Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych.

 

W konferencji wzięli udział przedstawiciele podmiotów realizujących projekty, potencjalni beneficjenci, jak również przedstawiciele instytucji zaangażowanych we wdrażanie Europejskiego Funduszu Społecznego, m.in. Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Białymstoku, Komendy Głównej i Podlaskiej Wojewódzkiej Komendy OHP, Banku Gospodarstwa Krajowego oraz Towarzystwa Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych.

 
Bliżej Funduszy Europejskich w Kielcach Bliżej Funduszy Europejskich w...
do góry Ostatnia modyfikacja: 19-10-2018
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: