submenu
content

O prawach rodziny tym razem w Zielonej Górze

29-11-2017

„Prawa rodziny – rdzeń współczesnej demokracji” – to hasło cyklu konferencji wojewódzkich, którego kolejna odsłona odbędzie się już 5 grudnia w Hotelu Ruben w Zielonej Górze. Wydarzeniu będzie towarzyszyć debata ekspercka.

 

Cykl konferencji wojewódzkich „Prawa rodziny – rdzeń współczesnej demokracji”  zapoczątkowała ogólnopolska konferencja o tym samym tytule, która w połowie października – w ramach obchodów Dnia Praw Rodziny – odbyła  się w Sejmie z udziałem minister Elżbiety Rafalskiej, ministra Zbigniewa Ziobro, parlamentarzystów, przedstawicieli świata nauki oraz duchowieństwa. Wydarzenie było okazją do przedstawienia sytuacji rodzin, osiągnięć i działań rządu na rzecz rodzin oraz wyzwań, przed którymi stoi polityka rodzinna.

 

Dla samorządowców i prawników

 

Po konferencjach, które odbyły się już m.in. w Olsztynie, Lublinie czy Wrocławiu, przyszedł czas na Zieloną Górę. Tu wydarzenie odbędzie się już w najbliższy wtorek. Adresatami konferencji są przedstawiciele samorządów terytorialnych, sędziowie oraz pełnomocnicy procesowi, którzy aktywnie działają na rzecz dobra polskich rodzin.

 

Dyskusja na eksperckim poziomie

 

W ramach konferencji w Zielonej Górze zaplanowano wykład prezesa Fundacji Narodowego Dnia Życia oraz debatę ekspercką, która ma służyć wypracowaniu nowych rozwiązań i mechanizmów pomocy w zakresie ochrony praw polskich rodzin oraz przeciwdziałania przestępczości. Konferencja odbędzie się w Hotelu Ruben w Zielonej Górze. Rozpocznie się o godz. 10 i potrwa do godz. 14 (rejestracja gości od godz. 9:30).

 

Organizatorem konferencji są Stowarzyszenie ANTY-RAMA i Fundacja Narodowego Dnia Życia. Zadanie jest finansowane ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości.

do góry Ostatnia modyfikacja: 22-10-2018
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: