submenu
content

Konkurs o nagrodę im. Profesor Elżbiety Tarkowskiej

25-09-2017

 

Termin składania prac w konkursie o nagrodę im. Profesor Elżbiety Tarkowskiej wydłużono do 6 października br. Serdecznie zachęcamy wszystkich dziennikarzy, zajmujących się problematyką przezwyciężania ubóstwa i wykluczenia społecznego, do udziału w Konkursie.

 

To prestiżowa nagroda, upamiętniająca wybitną polska socjolog, przyznawana przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Akademię Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej Instytut Filozofii i Socjologii, Instytut Studiów Politycznych Polskiej Akademii Nauk oraz Polskie Towarzystwo Socjologiczne. 
 
Wielu z Państwa publikowało artykuły, dotyczące tej problematyki, nierzadko będące istotnym przyczynkiem do walki z wykluczeniem społecznym – złożenie ich w konkursie daje szansę na nagrodę i szersze zaistnienie w dyskursie społecznym. 
 
Laureat odbierze nagrodę 17 października 2017 r. w Międzynarodowym Dniu Walki z Ubóstwem i Wykluczeniem Społecznym w czasie sesji popularnonaukowej w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, przygotowanej przez Polskie Towarzystwo Socjologiczne.
do góry Ostatnia modyfikacja: 19-09-2018
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: