submenu
content

Minister Rafalska z wizytą w Hiszpanii

20-10-2017

Spotkanie z rodzinami polonijnymi, rozmowa z przedstawicielami rządu Hiszpanii nt. walki z ubóstwem oraz wsparcia rodzin oraz wykład o polityce rodzinnej – to niektóre z punktów wizyty minister Elżbiety Rafalskiej w Madrycie.

 

W dniach 19-22 października minister Elżbieta Rafalska przebywa z wizytą w Hiszpanii. Celem jest przede wszystkim wymiana doświadczeń dot. polityki społecznej i rodzinnej oraz spotkanie z polskimi rodzinami.

 

Pierwszego dnia wizyty minister Rafalska odwiedziła polskie stoisko podczas organizowanych Międzynarodowych Targów Owoców i Warzyw Fruit Attraction. Polska bierze udział w tym wydarzeniu już po raz piąty.

 

Wizyta w Hiszpanii to okazja do spotkania z ministrami hiszpańskiego rządu i rozmowy nt. wymiany doświadczeń o polityce społecznej i rodzinnej obu krajów. Minister Rafalska rozmawiała na ten temat z hiszpańską minister zdrowia, usług społecznych i równości Dolors Montserrat Montserrat. Polityka zatrudnienia oraz poprawa sytuacji na rynku pracy to temat spotkania z minister zatrudnienia Fátimą Báñez.

 

W sobotę minister Rafalska spotka się z rodzinami polonijnymi, z którymi porozmawia o programach wsparcia dla emigrantów oraz o programach dla rodzin, w tym o „Rodzina 500+”.

 

Relacja foto z wydarzenia

Minister Rafalska z wizytą w Hiszpanii Minister Rafalska z wizytą w...
do góry Ostatnia modyfikacja: 23-10-2018
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: