submenu
content

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia

18-12-2017

Szanowni Państwo,

 

Boże Narodzenie to bardzo szczególny czas dla polskich rodzin. Obchody tego jednego z najważniejszych świąt chrześcijańskich mocno wrosły w polską historię i tradycję. Boże Narodzenie to czas, w którym polskie rodziny jednoczą się przy wigilijnym stole. Przełamywany podczas wieczerzy opłatek jest znakiem wspólnoty, przebaczenia, wzajemnego oddania i życzliwości.

 

Jest to także czas, który – w pędzącym szybko na co dzień świecie – pozwala rodzinom zatrzymać się nad tym, co tak naprawdę w życiu jest najważniejsze. Boże Narodzenie stwarza możliwość skupienia się na umacnianiu więzi rodzinnych i przeżywaniu wspólnie mnóstwa wspaniałych chwil.

 

Dla wielu Polek i Polaków bardzo istotny jest również wymiar duchowy tego święta, który przybliża wydarzenia sprzed 2000 lat, kiedy w ubogiej stajence urodziło się Dzieciątko Jezus, przynosząc światu radość i nadzieję.

 

Z całego serca życzę Państwu, aby święta Bożego Narodzenia upłynęły w atmosferze miłości, oddania i jedności. Niech będzie to czas pielęgnowania relacji rodzinnych i wartości godnych największego uznania. Życzę Państwu zdrowych, radosnych, pogodnych i rodzinnych świąt oraz błogosławieństwa Bożego nie tylko w te świąteczne dni, ale i na co dzień.

 

Z wyrazami szacunku

 

Elżbieta Rafalska

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

Życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia Życzenia z okazji Świąt Bożego...
do góry Ostatnia modyfikacja: 19-10-2018
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: