submenu
content

Nagrody za bezpieczną pracę

30-11-2017

29 listopada 2017 roku w Zamku Królewskim w Warszawie wręczono statuetki w ramach XXIV Edycji konkursu ”Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej” organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy. W wydarzeniu udział wzięła minister Elżbieta Rafalska oraz wiceminister Stanisław Szwed.

 

Podczas uroczystości minister Rafalska podkreśliła, że wraz z rozwojem firm równocześnie musi iść bezpieczeństwo pracy. „Chcemy, żeby ta praca była coraz lepsza, warunki pracy lepszej jakości. Fundamentem i podstawą tego wszystkiego jest bezpieczeństwo pracy” – stwierdziła minister Elżbieta Rafalska.

 

Uhonorowanych zostało dziewięć przedsiębiorstw, przywiązujących szczególną wagę do bezpieczeństwa i zdrowia zatrudnionych w miejscu pracy. Nagrody są przyznawane w trzech kategoriach, w zależności od liczby pracowników. Pierwsza obejmuje przedsiębiorstwa do 50 osób, druga – od 51 do 250, a trzecia firmy powyżej 250.

 

Podczas wydarzenia wręczono także 11 nagród im. Haliny Krahelskiej, które otrzymują osoby wyróżniające się w działalności na rzecz prewencji zagrożeń zawodowych oraz ochrony pracy i zdrowia. 

 

Zdjęcia z wydarzenia.

do góry Ostatnia modyfikacja: 17-10-2018
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: