submenu
content

Rodzina na pierwszym miejscu

20-11-2017

20 listopada minister Elżbieta Rafalska uczestniczyła w otwarciu budynku gminnego przedszkola w Santoku. Minister Rafalska podkreśliła, że polska rodzina zajmuje pierwsze miejsce w polityce społecznej.

 

- Bardzo się cieszę, że mogę być dzisiaj na uroczystości oddania po termomodernizacji budynku przedszkolnego w Santoku. Działania prorodzinne to ważny element polityki społecznej, także samorządowej – dodała Elżbieta Rafalska.

 

Do gminnego przedszkola w Santoku uczęszcza 90 dzieci z tej miejscowości i okolicznych wsi. Budynek służy nie tylko dzieciom, lecz także podopiecznym środowiskowego domu samopomocy i ośrodkowi pomocy społecznej.

 

- Ten piękny, duży i nowoczesny budynek, po prawie półrocznym remoncie, ponownie zostaje oddany w użytkowanie – nie tylko przedszkolakom. Służyć on będzie także klientom Ośrodka Pomocy Społecznej, w tym podopiecznym ŚDS – stwierdziła minister.

 

Termomodernizacja przedszkola w Santoku kosztowała prawie 1 mln zł. Docieplono ściany, strop i  posadzki wyremontowano dach i docieplenie stropu i posadzek, wymieniono stolarkę okienną i  drzwiową oraz zmodernizowano system ogrzewania budynku.

do góry Ostatnia modyfikacja: 17-10-2018
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: