submenu
content

Spotkanie z minister spraw wewnętrznych Wielkiej Brytanii

27-09-2017

27 września br. odbyło się spotkanie Minister Elżbiety Rafalskiej i Ministra Mariusza Błaszczaka z brytyjską Minister Spraw Wewnętrznych, Amber Rudd. 

 

Tematem spotkania były kwestie związane z negocjacjami dotyczącymi wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej, w tym prawa obywateli Unii Europejskiej w Wielkiej Brytanii.

 

 Minister A. Rudd podkreśliła, że obywatele Polscy w Wielkiej Brytanii wnoszą duży wkład w gospodarkę brytyjską. Zgodzono się co do tego, że należy wypracować  takie rozwiązania, aby skutki Brexitu były dla nich jak najmniej odczuwalne.

 

- "To spotkanie jest ważne nie tylko dla strony rządowej, ale i dla Polaków mieszkających i pracujących w Wielkiej Brytanii. Chcemy aby mieli poczucie, że nie są pozostawieni sobie" - podkreśliła minister Rafalska. 

Spotkanie z minister spraw wewnętrznych Wielkiej Brytanii Spotkanie z minister spraw... Spotkanie z minister spraw wewnętrznych Wielkiej Brytanii Spotkanie z minister spraw... Spotkanie z minister spraw wewnętrznych Wielkiej Brytanii Spotkanie z minister spraw... Spotkanie z minister spraw wewnętrznych Wielkiej Brytanii Spotkanie z minister spraw... Spotkanie z minister spraw wewnętrznych Wielkiej Brytanii Spotkanie z minister spraw... Spotkanie z minister spraw wewnętrznych Wielkiej Brytanii Spotkanie z minister spraw...
do góry Ostatnia modyfikacja: 17-10-2018
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: