submenu
content

Płaca minimalna: wzrost do 1850 zł

15-09-2015

Od 1 stycznia 2016 r. wysokość minimalnego wynagrodzenia pracownika zatrudnionego w pełnym miesięcznym wymiarze czasu pracy nie może być niższa od kwoty 1 850 zł (brutto). 

więcej

Niemiecka płaca minimalna zawieszona dla polskich przewoźników

30-01-2015

Po interwencji Premier Ewy Kopacz oraz rozmowach ministra  ds. transportu oraz ministra pracy z ich niemieckimi odpowiednikami, niemieckie władze podjęły decyzję o  zawieszeniu  wykonywania i egzekwowania przepisów dotyczących przejazdów tranzytowych w odniesieniu do polskich przewoźników  do czasu wyjaśnienia tej sprawy przed Komisją Europejską.

więcej

Seminarium polsko-niemieckie „Sposoby monitorowania różnic w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn”

30-01-2013

Seminarium polsko-niemieckie „Sposoby monitorowania różnic w wynagrodzeniach kobiet i mężczyzn” (na przykładzie rozwiązań stosowanych przez niemieckie Federalne Ministerstwo Rodziny, Seniorów, Kobiet i Młodzieży) odbyło się dniu 24 stycznia 2013 r.  Inicjatorem oraz organizatorem spotkania był Wydział ds. Równości Kobiet i Mężczyzn na Rynku Pracy w Departamencie Analiz Ekonomicznych i Prognoz MPiPS.

 

więcej

Wkrótce nowe diety dla budżetówki

14-10-2005

22 zł za dobę to dieta, jaką z tytułu podróży po kraju od nowego roku będą otrzymywać pracownicy zatrudnieni w państwowej lub samorządowej jednostce sfery budżetowej.

więcej
Zobacz archiwum
Wszystkie     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat
do góry Ostatnia modyfikacja: 21-04-2017
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: