submenu
content

Życzenia dla rodzin

15-05-2017

Trudno wyobrazić nam sobie życie bez naszych bliskich: babć i dziadków, rodziców, dzieci – bez naszej rodziny. Tylko prawidłowo funkcjonująca rodzina daje nam siłę, opiekę i wsparcie. Wszystko co najlepsze: miłość i zrozumienie, bezpieczeństwo i spokój znajdziemy właśnie tu, pod troskliwym okiem naszych rodziców, pod dachem rodzinnego domu.

więcej

Jak pracuje MRPiPS w „długie weekendy”

21-04-2017

Ważne dla interesantów, którzy chcieliby załatwić sprawę w MRPiPS podczas tzw. „długich weekendów” w tym roku!

więcej

Współpraca na rzecz osób z niepełnosprawnościami

29-03-2017

MRPiPS, Pełnomocnik Rządu do spraw Osób Niepełnosprawnych i PFRON podpisali porozumienie z Pocztą Polską, zakładające podnoszenie jakości usług świadczonych dla klientów będących osobami niepełnosprawnymi oraz podjęcie działań zmierzających do zwiększenia zatrudnienia osób niepełnosprawnych.

więcej

Informacja o postępowaniu karnym w sprawie usiłowania wyłudzeń opłat rejestrowych

24-03-2017

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej informuje, że postępowanie przygotowawcze w sprawie usiłowania wyłudzenia tzw. „opłaty rejestracyjnej za wpis w rejestrze” aktualnie prowadzone jest przez Prokuraturę Regionalną w Warszawie pod sygn. RP I Ds 80.2016.

więcej

Spotkanie z wiceministrem Chin

20-03-2017

Sekretarz stanu  Stanisław Szwed, spotkał się z Hu Kemingiem, wiceministrem Biura ds. Legislacyjnych Rady Państwowej Chin. Biuro to jest jedną z wiodących instytucji w zakresie współtworzenia prawa w Chinach.

więcej

Sprawa oszustów w prokuraturze

02-03-2017

MRPiPS w związku z próbami wyłudzenia w imieniu Ministerstwa rzekomych „opłat rejestracyjnych” informuje, że złożyło w tej sprawie w Prokuraturze Rejonowej Warszawa-Śródmieście zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.

więcej

Spotkania w regionach

16-02-2017

Od 16 lutego Minister Elżbieta Rafalska oraz wiceministrowie będą spotykać się we wszystkich województwach z przedstawicielami gmin, ośrodków pomocy społecznej, aby porozmawiać o przeglądzie funkcjonowania rządowego programu „Rodzina 500 plus”, pomocy społecznej oraz polityce senioralnej.

więcej

Ostrzeżenie przed oszustami

07-02-2017

Oszuści, którzy podszywając się pod ministerstwo rodziny, próbują za pomocą wysyłanych maili wyłudzić pieniądze, wciąż są aktywni. Ostrzegamy ewentualnych odbiorców takich wiadomości.

więcej

Nagroda „Walczący o rodzinę” dla min. Rafalskiej

07-02-2017

Jury Nagród „Walczący o Rodzinę” przyznawanych w Barcelonie (Hiszpania) przyznało minister Elżbiecie Rafalskiej nagrodę w kategorii międzynarodowej za wdrożenie w Polsce programu „Rodzina 500 plus”.

więcej

Pracowity rok 2017 w MRPiPS

19-01-2017

- Plany Ministerstwa Rodziny na rok 2017 zapowiadają dobre, ale wcale niełatwe zmiany w wielu obszarach polityki społecznej – powiedziała minister Rafalska podczas przeglądu resortów, jaki zorganizaowała premier Beata Szydło w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. – Podobnie, jak w roku ubiegłym, stawiamy na rodzinę. 

więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9  »»»»  13
Zobacz archiwum
Wszystkie     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat
do góry Ostatnia modyfikacja: 26-05-2017
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: