submenu
content

O „Za Życiem” w Rzeszowie i Lublinie

26-07-2017

W Rzeszowie i Lublinie odbyły się kolejne konferencje dot. konsultacji programu „Za Życiem. Udział w nich wziął wiceminister Krzysztof Michałkiewicz.

więcej

Zrozumieć biednego – konkurs dla dziennikarzy i naukowców

18-07-2017

Zapraszamy dziennikarzy i naukowców, zajmujących się problematyką ubóstwa, do wzięcia udziału w pierwszej edycji Konkursu o nagrodę im. Prof. Elżbiety Tarkowskiej. 

więcej

Sytuacja opiekunów osób niepełnosprawnych wymaga zmiany

17-07-2017

W MRPiPS trwają prace nad wprowadzeniem zmian w systemie wsparcia osób niepełnosprawnych, ich rodzin oraz opiekunów osób niepełnosprawnych.  Rozpatrywane są wszystkie propozycje rozwiązań,  szczególnie zgłaszane przez te środowiska.

więcej

Konsultacje „Za życiem” w kolejnych regionach

12-07-2017

Kraków i Częstochowa dołączyły do miast, w których odbyły się już regionalne konsultacje dotyczące rządowego programu „Za życiem”. Podczas spotkań Pełnomocnik Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych Krzysztof Michałkiewicz zapowiedział, że drugi pakiet ustaw umożliwiający realizację programu powinien zostać uchwalony na jesieni, a wejść w życie – na początku przyszłego roku.

więcej

Bezpłatne szkolenia z tworzenia systemu opieki nad dziećmi w wieku do lat 3

05-07-2017

Przedstawiciele władz samorządów gminnych i pracowników jednostek organizacyjnych odpowiedzialnych za rozwój form opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 mogą wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach dotyczących tworzenia systemu opieki nad dziećmi w wieku do lat 3.

więcej

1. pakiet "Za Życiem"

30-06-2017

Pakiet zmian ustawowych wdrażających program „Za Życiem” został podpisany przez Prezydenta RP i ogłoszony w Dzienniku Ustaw.

więcej

Spotkanie Grupy Wyszehradzkiej

30-06-2017

Kolejne spotkanie Grupy Wyszehradzkiej, któremu przewodniczył sekterarz stanu Stanisław Szwed, odbyło się w polskim Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej 29 czerwca br. 

więcej

"Za życiem" w Ełku i Białymstoku

28-06-2017

Kolejne regionalne konsultacje, dotyczące Programu „ Za Życiem” oraz związanego z nim kolejnego pakietu propozycji zmian w ustawach, odbyły się dziś w Ełku i wczoraj w Białymstoku. Wziął w nich udział Pełnomocnik Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych Krzysztof Michałkiewicz.

więcej

„Za Życiem” w Szczecinie

23-06-2017

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska i Sekretarz Stanu Krzysztof Michalkiewicz wzięli udział 23 czerwca r., w Szczecinie, w konferencji regionalnej dotyczącej konsultacji społecznych zmian w ustawach wdrażających Program kompleksowego wsparcia dla rodzin "Za życiem".

więcej

Życzenia z okazji Dnia Ojca

23-06-2017

Drodzy ojcowie, składam Wam najlepsze życzenia z okazji Waszego święta. Choć Dzień Ojca jest wciąż mniej popularny, niż Dzień Matki, to Wasza rola w rodzinie jest równie ważna. Uczycie dzieci odpowiedzialności i radzenia sobie z problemami. Jesteście autorytetem. Stanowicie pierwszy i najważniejszy wzorzec mężczyzny, co jest zarówno zaszczytem, jaki i wielkim wyzwaniem. Wierzę, że w jak najlepszy sposób sprostacie tym zadaniom i będziecie nagradzani miłością dzieci przez całe życie.

więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9  »»»»  35
Zobacz archiwum
Wszystkie     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat
do góry Ostatnia modyfikacja: 28-07-2017
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: