submenu
content

Wyjaśnienia w związku z informacjami o zakupionym nielegalnym oprogramowaniu

13-01-2017

W związku z doniesieniami medialnymi dot. zakupionych w maju 2015 r. przez ówczesne Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej komputerów z nielegalnym oprogramowaniem od konsorcjum firm Computex i Pidikom wyjaśniamy, że komputery zostały zakupione dla urzędów do realizacji zadań wynikających z ustawy o Karcie Dużej Rodziny. Wykorzystywane są przez urzędy do realizacji zadań służbowych.

więcej

O programie "Za życiem" w MRPiPS

11-01-2017

- Przygotowujemy rozwiązania legislacyjne wprowadzające rozwiązania przewidziane w programie „Za życiem”. Będziemy prowadzić szerokie konsultacje proponowanych zmian w konkretnych ustawach ze środowiskiem osób niepełnosprawnych  - zapowiedział wiceminister  Krzysztof Michałkiewicz.

więcej

Pomagajmy innym

11-01-2017

W Polsce od kilkunastu dni utrzymują się bardzo niskie temperatury, które są szczególnie niebezpieczne dla osób bezdomnych.

więcej

500 plus wspiera także sport

04-01-2017

- Ostatnio zanotowaliśmy wzrost zainteresowania dzieci i młodzieży płatnymi zajęciami sportowymi - powiedziała minister Elżbieta Rafalska w Gorzowie Wielkopolskim. - To program "Rodzina 500 plus" pozwolił znacznej części rodziców na sfinansowanie takiej aktywności.

więcej

Widzisz - reaguj - zadzwoń

04-01-2017

W związku z nadchodzącymi mrozami przypominamy o zwracaniu szczególnej uwagi na osoby, które mogą potrzebować naszej pomocy. Osoby bezdomne, samotne, a także pod wpływem alkoholu są najbardziej narażone na wychłodzenie organizmu.

więcej

Klienci zadowoleni z obsługi w ZUS

02-01-2017

Ponad 80 proc. klientów jest zadowolonych z osobistego kontaktu z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, doceniając fachowość oraz życzliwość pracowników ZUS – to wynik najnowszego badania PBS.

więcej

Nie żyje Longin Komołowski

31-12-2016

W wieku 68 lat odszedł Longin Komołowski, Wicepremier i Minister Pracy w rządzie Premiera Jerzego Buzka, poseł na Sejm RP, Prezes Wspólnoty Polskiej, działacz "Solidarności".

więcej

Program „Za życiem” przyjęty przez Radę Ministrów

20-12-2016

Rada Ministrów przyjęła uchwałę w sprawie programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem”, przedłożoną przez ministra rodziny, pracy i polityki społecznej..

więcej

Wystawa "Nasze emocje, nasza praca, nasze życie"

19-12-2016

Wystawę prac niepełnosprawnych uczestników Warsztatów Terapii Zajęciowej i Środowiskowych Domów Samopomocy z województw podkarpackiego i lubuskiego, zorganizowaną w MRPiPS,  otworzyła minister Elżbieta Rafalska.

więcej

Ogłoszenie o naborze kandydata do Komisji konkursowej

16-12-2016

Zapraszamy organizacje pozarządowe do udziału w pracach Komisji konkursowej w celu opiniowania ofert złożonych w ramach otwartego konkursu ofert „Organizacja pozyskującą partnerów Karty Dużej Rodziny” – edycja 2017.

więcej
1  2  3  4  5  6  7  8  9  »»»»  30
Zobacz archiwum
Wszystkie     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata : 5 lat
do góry Ostatnia modyfikacja: 20-01-2017
Ideo Realizacja: 
CMS Edito  Powered by: 
Hostlab  Hosted by: